Επιστροφή κι ευτυχώς όχι καταστροφή όπως φοβόμουν για τους υπεραγαπημένους μου –ειδικά πάλαι ποτέ- Bloodbath. Bloodbath και ποιότητα ήταν συνώνυμοι όροι ανέκαθεν, ακόμα κι όταν τα μέλη άλλαζαν, ακόμα κι όταν οι δίσκοι τους δεν ήταν τόσο σούπερ όσο οι δύο πρώτοι (και των δυο πρώτων ΕΡ τους συμπεριλαμβανομένων) κι ακόμα κι αν...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή