Αν κάτι είναι σίγουρο για τους Deathstars είναι πως έχουν μουσική συνέπεια. Στα 20 και πλέον χρόνια της δισκογραφικής τους πορείας, με αφετηρία το ντεμπούτο τους "Synthetic Generation" του 2002, το στυλ και η έκφρασή τους παραμένει σε μια σταθερή και σίγουρα αποτελεσματική συχνότητα με σαφή στοιχεία εξέλιξης.
Σχεδόν μια δεκαετία πέρασε από...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή