Ούτε ‘γω θυμάμαι πόσα χρόνια είχα να ασχοληθώ με τους Falconer. Tην αρχή, σίγουρα την είχε κάνει το “ChaptersFromAValeForlorn”. Ήταν άραγε στο “GrimeVs. Grandeur” ή στο “TheSceptreOfDeception” όμως η τελευταία μου επαφή...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή