Μερικές φορές είναι δύσκολο να διαλέξεις τα λόγια που θα χρησιμοποιήσεις για να περιγράψεις ένα ερέθισμα. Είτε πρόκειται για μια εικόνα, είτε για ένα άκουσμα ή οτιδήποτε άλλο, τα σχόλια και οι παρατηρήσεις δεν είναι πάντα απλά στο να τα εκφράσεις. Κάτι τέτοιο μου συνέβη όταν έπιασα να γράψω ένα review για το...
Το μεσημέρι της 9ης Οκτωβρίου με βρήκε στα Matrix Studios καλεσμένο από τους Illusory για την προ-ακρόαση του δεύτερου δίσκου τους με τίτλο "Polysyllabic", στο ίδιο studio δηλαδή όπου έγινε και η παραγωγή.Read more
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή