Το POST HUMAN: NeX GEn είναι το δεύτερο σε μια σειρά τεσσάρων κομματιών από τους Bring Me The Horizon. Πάει πολύς καιρός που περιμένουμε να κυκλοφορήσει, λαμβάνοντας υπόψη ότι το πρώτο single για αυτό το άλμπουμ, το “DiE4u” κυκλοφόρησε το 2021. Το αρχικό τους σχέδιο για...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή