Περίπου 30 χρόνια δημιουργίας, 10 άλμπουμ, μια σμιλευμένη πορεία gothic death doom υπεροχής και οι On Thorns I Lay δε σταματούν να μας εκπλήσουν ευχάριστα.
Ο self-titled δέκατος κατά σειρά δίσκος των αγαπημένων Αθηναίων (τέταρτος μετά το reunion του ’15) αποτελεί την πρώτη τους κυκλοφορία μέσω της Season Of Mist.
Από το πρώτο λεπτό...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή