Bαρύ το όνομα των Rage πάνω στη γερμανική, μεταλλική φανέλα. Βαρύ, όσο ιστορικό βάρος έχουν 40 χρόνια από την ίδρυσή τους ως Avenger. Το τι έχουν προσφέρει κι εξακολουθούν ακόμα να κάνουν, δε χρειάζεται ανάλυσης. Όποιος δεν το κατέχει, ίσως πρέπει να αναρωτηθεί τι έχει κάνει λάθος τόσα χρόνια. Κι αν το “Wings...
Κι εκεί που το “Wings Of Rage” ήταν ο ορισμός του αδιάφορου δίσκου, ο Peavy Wagner κάνει αλλαγές στη σύνθεση της μπάντας, επιστρατεύει ξανά δύο κιθαρίστες και όλη μαζί η τετράδα προσφέρει ένα δίσκο, όχι απλά αξιοπρεπή, αλλά πραγματικά πολύ καλό και άξιο να φέρει το όνομα Rage. Το "Resurrection Day"...
Αγαπώ τους Rage και θα τους αγαπώ για πάντα. Τους έμαθα πριν 20 χρόνια μέσω μιας συλλογής που περιείχε το “Invisible Horizons” και τους λάτρεψα μονομιάς. Αγόρασα το “Unity”, πέρασα από όλη τη δισκογραφία τους και μέχρι και το “Seasons Of The Black” γέμιζα τα ράφια μου με τους δίσκους τους. Δεν είδα...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή