Από τις 17 Νοέμβρη κάθε φορά που γαυγίζει σκύλος όταν οδηγώ θέλω να ακούω Sadhus (The Smoking Community)! Γιατί αυτό; Απλούστατα επειδή μου το σφήνωσαν στο μυαλό, σαν ενστικτώδη κίνηση πια, από τη στιγμή που είδα την εξωφυλλάρα του νέου τους άλμπουμ με τίτλο “IllegalSludge”.
Μετά από 5 χρόνια οι Sad’s έρχονται με έναν τρίτο...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή