To 2003 οι Story Of The Year κυκλοφόρησαν το ντεμπούτο άλμπουμ τους το οποίο γνώρισε μεγάλη επιτυχία, έγινε χρυσό και παραμένει κλασικό. Τέσσερα άλμπουμ με μειωμένη επιτυχία, αρκετές εμπλοκές στο metalcore και σχεδόν είκοσι χρόνια αργότερα, οι Story Of The Year επέστρεψαν με το πρώτο τους δίσκο μετά από έξι χρόνια “Tear Me...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή