Πάντα ήταν ιδιαίτεροι αυτοί οι Σουηδοί. Ουσιαστικά, ο Roine Stolt δημιούργησε μια touring band το 1993, με μοναδικό σκοπό να υποστηρίξει τον προσωπικό δίσκο του, ονόματι "The Flower King". Οι επίσημοι The Flower Kings ξεκίνησαν να δισκογραφούν σαν κανονικό συγκρότημα το 1995 και τα υπόλοιπα είναι ιστορία. Πρόκειται για μια progressive...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή