Την αγάπη μου για την instrumental μουσική δεν την έχω κρύψει. Και το γεγονός πως πλέον έχουμε μπάντες του σκληρού ήχου να την εκπροσωπούν με κάνει ιδιαίτερα χαρούμενο.Πολλοί -ακόμη κι ένας Γερμανός τουρίστας που γνώρισα φέτος στην Καρδαμύλη- μου έλεγαν...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή