Σε μια πρόσφατη συνέντευξη που κάναμε με τον Esa Holopainen (τον κιθαρίστα των λατρεμένων μου Amorphis δηλαδή), ανέφερε ότι δεν είναι fan των συνηθισμένων solo albums από κιθαρίστες. Δηλαδή, ότι δεν του αρέσει όταν επικεντρώνονται στο να γράψουν μουσική που τους αναδεικνύει και δε δίνουν σημασία σε όλα τα υπόλοιπα στοιχεία, με αποτέλεσμα...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή