Οι Full House Brew Crew είναι εκπληκτικό συγκρότημα. Τόσο στο στούντιο, όσο και στο σανίδι δίνουν πάντα κάτι το ποιοτικό και προσεγμένο. Το “Me Against You” θεωρώ ότι ανήκει στις καλύτερες δουλειές που έβγαλε η ελληνική σκηνή, έμπασε πολύ και νεαρό κόσμο στον ήχο του συγκροτήματος (μεταξύ αυτών κι εγώ, παρόλο που είχα...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή