Σε μια τόσο δυστοπική εποχή, όπου η μουσική έχει περάσει δυστυχώς σε δεύτερη μοίρα, ελπίδα δίνει το γεγονός πως οι παραγωγές συνεχίζουν ακάθεκτες, σε όλο το φάσμα του rock και του metal και ας μη μπορούν τα συγκροτήματα να βγάλουν ακόμα την ενέργεια τους στα live όπως ήξεραν να κάνουν...
Letting ads view on this website supports our work! :)
Χρησιμοποιούμε cookies για την καλύτερη εμπειρία περιήγησης στην ιστοσελίδα. Εάν συνεχίσετε την περιήγηση σας, υποθέτουμε πως είστε εντάξει με αυτό. Πολιτική ΑπορρήτουΑποδοχή